jakie linie lotnicze obsluguja rainbow tours

jakie linie lotnicze obsluguja rainbow tours

Wybory, rodzice sprawiają wpływ na życie swoich dzieci w nietypowy sposób, oczywiście. Diana, ich najstarsza córka, cieszy się karierę jako lekarz pogotowie. Jest żonaty z Gary i mają jednego syna, milo, jak i piękny dom. Diana zostaje w kształcie przez jogging regularnie, i jest bardzo ostrożna w diecie Milo, ekspozycji do programów i filmów telewizyjnych, itp Pod wieloma względami jest ona, przynajmniej na powierzchni, antytezą matką: Kontrola maniakiem kariera zorientowanych żonaty słabego i pasywnego człowieka, że ??tak naprawdę nigdy nie kochał. Diana rozliczane za bezpieczeństwo i przewidywalność, kiedy poślubiła Gary. A w odpowiedzi, że jest dokonywanie wyborów, które będą miały destrukcyjny wpływ na nią i jej rodziną.

Tymczasem, Lizzie, Sylvie i młodsza córka Richarda, właśnie ukończył wyścigu w placówce odwykowej Minnesota. teczki damskie producent Ona mieszka z Diana i Gary, służąc jako niania Milo na lato. Układ został narzucone nią, a także Diana i Gary, Sylvie i Richard w celu nadania Lizzie miejsca pobytu, aż jej praca jako asystent fotografa zaczyna się w upadku. Jest to również sposób, w jaki Diana może mieć oko na Lizzie, aby mieć pewność, że nie używa narkotyków. Lizzie zawsze czuł się jak outsider – jedynej underachiever w znakomity rodziny. Ona jest w pełni świadoma, że ??jej życie jest poza kontrolą, ale ona jest zagubiony, nie mogąc przejąć własnego losu.

jakie linie lotnicze obsluguja rainbow tours

Droga do domu jest odświeżenie ponieważ jest wyjątkowy. Przedmiot nie został rozwiązany z punktu widzenia żony politycznej przed.

Sylvie jest zmuszony stawić czoła jednej, uniwersalnej prawdy nieuniknione: Jeśli sobie na zupełnie innej osobie i marzenia tej osoby, a osoba zdradza cię, zostajemy z niczym. Nawet siebie. Od chwili Sylvie dowiaduje obłudna zachowania Richarda, ona stopniowo dochodzi do wniosku, że jej życie tak wiedziała o tym się skończyło.
Artykuł napisany przez: