jakie linie lotnicze sa najbezpieczniejsze

jakie linie lotnicze sa najbezpieczniejsze Fossey pierwszy rozpoczął swoją pracę pod koniec 1960 roku i nadal aktywnie uczestniczyć w pracach polowych aż do jej śmierci w roku 1985. To była ciężka, unglamorous pracy, który wymagał pewnego poziomu sprawności i męstwa (jeden jest zdziwiony, uzależnienie od nikotyny Fossey, a jak udało jej się śledzić goryle dzięki takim trudnym terenie z jej pogorszeniem rozedmy).olowniczy.pl – bagażnik rowerowy Pogoda była często wilgotne i Fossey w jednej części książki opisuje typowy dzień wstawania i konieczności umieścić na mokre ubrania i kosa sobie drogę przez gęstą roślinność górskich podążać goryle.

Styl Fossey, jeśli często jasne i wesoły, a ona lubi żartów. Opisując zwyczaj goryl jest jeść własne odchody (chyba, że ??jest spekulowali, aby uzyskać witaminy B12, który jest poddawany fermentacji w żołądku), nazwała takie fare „błyskawicznie rozgrzewa kolacje telewizyjnych”. Wietrzność narracji, a jej uncomplaining stosunek do trudności, jest niekiedy przerywana fragmentów strasznego bólu i traumy. Gdy jeden z goryli, Cyfra, zostaje zabity przez kłusowników, Fossey rejestrowane swoje uczucia w tej głęboko poruszającej fragmencie:

„Są chwile, kiedy nie można zaakceptować fakty z obawy rozbicia własnego samopoczucia. Jak słuchałem Iana nowości życia cyfrę, gdyż moim pierwszym spotkaniu z nim jako żartobliwy kulkę czarnego puchu dziesięć lat wcześniej przeszedł przez mój umysł. od tego momentu, doszedłem do żyć w odosobnionym części samego siebie. „

Nie byłoby o wiele więcej zgonów goryl z tytułu działalności kłusowników. Powodem tak wiele goryle umrzeć to, że gdy kłusownicy próbują porwać jednego z młodszych goryle, wszyscy członkowie rodziny walczyć na śmierć i życie, aby je chronić. Fossey miał wiele z tych goryli pochowanych poza jej kabinie, gdzie ostatecznie również zostać ustanowione na odpoczynek.

Artykuł napisany przez: