jakie linie lotnicze z polski do anglii

jakie linie lotnicze z polski do anglii

Przesunięcie Walka Work – Jak Curb tych złych nawyków żywieniowych

Nie muszę wam powiedzieć, że istnieje wiele walk, jeśli chodzi o pracę pracę zmianową. W rzeczywistości jest tak wiele, że nawet walka postanowiłem napisać o tym książkę.

Ale pomówmy o tym, jak ograniczyć te złe nawyki żywieniowe.

Pracownicy zmianowi są notorycznie jedzenia źle. Mamy tendencję do wystąpienia z każdego pretekstu pod słońcem, aby uzasadnić naszą fast foodów i kofeiny uzależnienia.

Więc co można zrobić, aby to zmienić?

jakie linie lotnicze z polski do anglii

Po prostu przy podejmowaniu decyzji o przełączenia i trzymać się go!

Nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, jak często zaniedbujemy nasze ciało, wypełniając je z toksycznych, niezdrowe jedzenie. Jednak w tym samym czasie, nigdy nie wypełni nasze wozy z toksycznymi, zanieczyszczonego paliwa.

Nie ma absolutnie żadnej różnicy między naszym ciałem i naszego samochodu.

Właściwie pozwól mi Parafrazując. Jest różnica. Duża różnica.

jakie linie lotnicze z polski do anglii

Twój samochód daje ci znaki ostrzegawcze, gdy nie czuje się dobrze jak na zwłokę, uszkodzi lub nie zacząć. Ale organizm jest inny. Znaki ostrzegawcze przyjdzie, ale nie od razu, ponieważ nasze ciała są bardzo elastyczne. Będą one tolerować dużo niezdrowego jedzenia, alkoholu i nadmiernej bogatego pożywienia dla zupełnie chwilę zanim ostatecznie wysyłając te sygnały ostrzegawcze. Na przykład duszność, wysoki poziom cholesterolu, przyrost masy ciała, nieprzespanych nocy – by wymienić tylko kilka.

Więc jeśli myślisz poważnie o chęci ograniczenia tych złych nawyków żywieniowych musisz przyznać, że im więcej jesz fast-food – tym bardziej twoje ciało będzie pragnąć tego pokarmu.

Trzeba przerwać cykl fast foodów, bo raz zaczniesz jeść więcej składników odżywczych gęstej, wysokiej jakości żywności zacznie pragnąć więcej tego jedzenia – a potem odrzucić fast foodów.

Breaking Bad „Eating cyklu ‚jest kluczem do ograniczenia tych złych nawyków żywieniowych.

jakie linie lotnicze z polski do anglii

Więc kiedy rozważa kolejną walkę pracy w systemie zmianowym, koncentrują się na jedzenie zdrowe, pożywne jedzenie w przeciwieństwie do przetworzonej, tłustych i słodkich pokarmów, ponieważ twoje ciało będzie dziękuję za to.

Jako światowej sławy medyczno of Nutritional Medicine dr Greg Emerson powiedziałby:

„Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Albo po prostu – wziąć 100% odpowiedzialność za jedzenie, które można umieścić w jamie ustnej i tych bardzo złych nawyków żywieniowych. Pod koniec dnia, jedyną osobą, która może to zrobić, to ty.

Artykuł napisany przez: