jakie linie lotnicze lataja z anglii do norwegii

jakie linie lotnicze lataja z anglii do norwegii

1984 – Książka i Film

Ta słynna książka została napisana przez George’a Orwella i po raz pierwszy opublikowana w 1949 roku Opisuje totalitarnego społeczeństwa przyszłości, gdzie wszystko i wszyscy są kontrolowane przez Wielkiego Brata i Partii. Winston Smith pracuje w Ministerstwie Prawdy przepisywanie starych gazet historie pisane głównie o ludziach zaangażowanych w ciągłe wojny, która toczy.wydruk podążający Kiedy wyrusza w krótkim romansie z partyjny kolega Julia Winston odkrywa, że ??życie może mieć cel po wszystkich i otwiera oczy na różne nowe możliwości. Pomimo przeważającymi siłami i ciągłym niebezpieczeństwie, Winston i Julia kontynuować romans, zaczynają tworzyć swoje własne poglądy, zaczynają kwestionować Party, a następnie zostały poinformowane o spisku o nazwie Bractwo. Niestety dla nich, Big Brother nie będzie tolerować żadnego sprzeciwu, nawet w umyśle i nikogo winnego Myślozbrodnia musi wejść w pokoju 101.

W książce Orwella wprowadzone pojęcia i zwroty, które stały się szeroko znane i powszechnie stosowane dziś takich jak Big Brother, sala 101, a nawet Myślozbrodnia. Przepowiedział National Lottery też.

jakie linie lotnicze lataja z anglii do norwegii

Wszystkie książki są otwarte dla osobistej interpretacji, ale większość czytelników rozpozna, między innymi jego przewidywania poprawności politycznej, wojny z terrorem i wpływ dużym ekranie w każdym pokoju.

Przeczytałem ponownie przeczytać tę książkę wiele razy, to działa na wielu różnych poziomach i można je interpretować na wiele różnych sposobów. Jest to fascynująca historia jednostki i jego związek z dużej organizacji i za każdym razem czytam go odkrywam coś nowego. To dziś tak samo aktualne jak w dniu została opublikowana

jakie linie lotnicze lataja z anglii do norwegii

Oczywiście wersja filmowa zawsze będzie wydany w 1984 roku i zagrał John Hurt u szczytu sławy i Richarda Burtona w jego ostatniej roli. Niektóre znajome twarze z telewizji pojawiają się również w tym Gregor Fisher później zagrać w Rab C Nesbit i Roger Lloyd-Pack z Tylko głupcy i konie. Podobnie jak większość filmów o książkach, że stara się przekazać niektóre subtelności oryginału choć producenci uniknąć pokusy przepisać czczony tekst dla wygody. Przedmiotem rozpatrywane jest mało śmiech minutę a wersja filmu jest dość ponura taryfy ale opowiada Winston Smith w rozsądny sposób i sprawia, że ??większość ważnych punktów.

Może wygląd przez Mary Nesbit lub Del Boy może już ożywił się postępowanie. Prawdopodobnie nie.

Do odwiedzenia mojego bloga KLIKNIJ

Artykuł napisany przez: