jakie linie lotnicze lataja z polski na teneryfe

jakie linie lotnicze lataja z polski na teneryfe

Tej nocy, w widocznym znów nieobecna była Jamie Bamber. Nie Lee Adama, brak odniesienia do Lee Adama, i szczerze mówiąc, jak pisarzy nie shafted mu w zeszłym roku, to chyba najlepiej. Tak długo Lee, że nie wiedział, ya.

„Jesteś tam, aby naprawić, przyjacielu płynu; Dziękuję za to wszystko droga booze”. – Brian Griffin Saul Tigh jest z powrotem, moi przyjaciele, dokładnie tam, gdzie powinien być. On jest w barze podnoszenia ciepłe przyjazne szklankę z kwaśną Caprica zacieru. Mamy już zastanawiać, kiedy to w końcu osiągnąć ten punkt, ponieważ starałem się uczynić go jako zreformowanej człowieka w ciągu ostatnich kilku odcinków. On jest żywym dowodem (100 proof), które można wziąć alkohol z alkoholikiem, ale nie można mieć goryla 800 funtów off plecach. Dopiero śmierć swojego nienarodzonego syna, aby to zrobić, ale witamy z powrotem do klubu, Saul!

„Czy to wreszcie skończy? Czy to, jak Laura Roslin żegna się wszechświata, lamentując nad Hery? Nie jestem pewien, jak czuję się z tego powodu. Być może jest to bardziej poetycko ten sposób. To był epizod, który w żaden sposób nie koncentruje się na nią znaków. Ona była z powrotem do swojego starego ja ostatnio i Mary McDonnell został przewracając jej występy z parku przez cały sezon. a teraz nie mamy wreszcie scena śmierci przedarł się pomiędzy tyle szaleństwa, że ??mamy wystarczająco dużo czasu, by uronić łzę? co to będzie zrobić, aby admirała? mam wrażenie, Bill i Saula będą mieć jeden długi wieczór w dół do baru.

„W tym tygodniu spin-off idea: Osiem Chirurdzy Po osiedleniu się na planety do zamieszkania, wszystkie z ośmiu Modelowe Cylonów granych przez Grace Park otwarcie centrum medycznego, gdzie zaczynają się nie tylko obsługiwać swoich pacjentów, ale każdy mężczyzna tak się dzieje, aby wejść. budynek. zaczynają od podejmowania okazuje pościel Doc Cottle, który nie uświadamia sobie, że jest mający wywołać romans z wielu kobiet, a nie tylko jeden.Cottle jest niesamowitym kochankiem, a jednym z niewielu ludzi, że nie wystarczy papierosa po seks, ale w rzeczywistości świeci się przed w trakcie i po stosunku. w ciągu ostatnich 10 minut każdego odcinka, cała Eight razem, zalać ich serca do siebie i płakać swoje oczy podczas żal dla siebie w ogromnym wyświetlaczem samo- szkoda.

I tak moje ostatnie słowo na Someone to Watch Over Me: Pierwsze 45 minut 2,5 gwiazdki na 5. ostatnich 15 minut: 5 gwiazdek z 5. Doprowadzić na ostatnie 3 odcinki, proszę!

Mike „ScuzzBuster” Broda jest krytyk filmowy i pisarz zgoda na Deviant opartej na wiedzy, rozrywka / rozrywka blog.For pełnych opinii i poglądów, odwiedzić http://www.deviantknowledge.com

Mike „ScuzzBuster” Broda jest krytyk filmowy i pisarz zgoda na Deviant wiedzy, na blogu rozrywki / rekreacyjny.

Artykuł napisany przez: