jakie linie lotnicze lataja z uk do polski

jakie linie lotnicze lataja z uk do polski

Historia społeczna Mountain Goryle

Najbardziej niezwykłą rzeczą Goryle we mgle jest to, że przedstawia historię społecznej różnych grup goryli, że badane Fossey i grup rodzinnych w ramach tych grup. Fossey nazwie wszystkie goryle podążyła również opisując w najdrobniejszych szczegółach ich osobowości i strategie kiedyś przetrwać i rozwijać się w tych grupach. Jak można przeczytać o wielu różnych goryle i tkaniny odzieżowe ich interakcje – Wielki Gorilla osobistości jak cyfra macho wuja Berta, Beethovena, Effie, orzeszki ziemne i Coco – prawie zacząć scalić goryle w ludzkich osobowości. Stąd Goryle we mgle prawie brzmi jak historia grupy ludzi. Oczywiście Fossey daje wiele innych informacji zoologicznego, że dowiaduje się o goryle, jak nawyki żywieniowe i współpracujących, ale ogólnie obawy książka sama z osobowości i polityce grup goryli.

Czytelnik pochodzi od Goryle we mgle z głębokim szacunkiem dla Dian Fossey. Ona z pewnością musi być częścią przypadku orzech do podjęcia ciężkiej pracy i fizycznie wymagających śledzenia goryla. Tylko osoba całkowicie opętany może pogodzić się z warunkami, nieistniejącego zapłacić i ciągłego zmagania z kłusowników. Ale jak Fossey zawsze powtarzał swoich uczniów, ich wynagrodzenie było przywilej pracy z gorylami. Nie było Fossey niektóre przewiewne czele idealistą. Znała ubóstwo ludzi Rwandian, jak nad zaludnione i ciężko wciśnięty ziemi byli, i że ochrona populacji goryli był ostatnim z nich palących problemów.

Goryle we mgle to wyjątkowa podróż w górskich lasach Afryki spotkać społeczeństwo goryla, i przeżyć swoje zmagania i radości. podnosi również wiele skomplikowanych pytania dotyczące etycznego traktowania zwierząt i ludzkiej odpowiedzialności za naturalną ochronę.

Goryle we mgle, przez Dian Fossey. Opublikowany przez Phoenix. ISBN: 9-780753-811412

Chris Saliba to recenzent książki z Melbourne, Australia.

Artykuł napisany przez: www.sprzedamkosztyvat.pl