jakie linie lotnicze lataja z wroclawia

jakie linie lotnicze lataja z wroclawia Więc … można Strzał Blast albo całą podłogę przed pomalować całą podłogę. Albo można Strzał Blast tylko wtedy, gdy masz zamiar paskiem. Lub użyj wystrzału Blaster tylko „oczyścić” brzydkie, obrzydliwe betonu. I znów … będziesz „zgrubna up” gładka, a czasami, błyszcząca powierzchnia betonowej podłodze. Takich jak pięter magazynowych lub garażach.

Podłogi składowe mają (2) strajki przeciwko nim.

(1) … są gładkie … tak gładkie … są błyszczące. Farba nie będzie trzymać. (2) … widzą ogromne ilości ciężkiej ruchu.

Istnieją wózki widłowe w obszarze dokowania. Podłogi są gładkie i wózków widłowych piruet. Farba nie potrwa. Więc, strzał Blast, w pierwszej kolejności.

jakie linie lotnicze lataja z wroclawia

przewodnik po lizbonie

Parkingi mają także (2) strajki.

(1) Są brudne. (2) Są naprawdę brudne.

Więc znowu, Blaster Strzał będzie „rough up” powierzchnia przez wybuchowych je z metalowych kulek, a także usunąć brud i malować, że tam jest. Nowa nawierzchnia będzie teraz przypominać „kolczasty” powierzchni zewnętrznej chodniku. Teraz możemy zrobić kilka rzeczy; pomalować; farba może teraz „uchwycenie” powierzchni, albo odejść. To jest czyste! Uwaga tutaj; Jeśli śrutowania całą podłogę, to się nazywa śrutowania. Jeśli jesteś tylko śrutowania, gdzie masz zamiar pas, to się nazywa „Track Blasting”. 8 „Wide” utworów „Twój pasek będzie iść.” On „lub” w „tym” utworu „Track Blasting Inna uwaga;.. Udawaj, że jesteś śrutowania całe piętro Jeśli przesuniesz metodycznie i jeśli poruszają się a. spójne prędkości, będzie dobrze. Ale, jeśli przestaniesz patrzeć na pięknych ludzi, ujęcie Blaster nie zatrzyma. Musisz to obszar ostrzejsze = „dużo kolczasty”. Tak więc, jeśli jest brudna, pójść trochę wolniej. W przypadku, gdyby nie było tak źle, można szybciej poruszać się trochę. Ale ja nie zatrzyma. nie wystarczy zatrzymać.

Teraz maszyny.
Artykuł napisany przez: