jakie linie lotnicze przewoza zwierzeta

jakie linie lotnicze przewoza zwierzeta

Przegląd na Tim Ferriss „4 godzinnego Ciała

Dorastaliśmy wiedząc trzech kardynalnych zasad, jak zachować zdrowie – jeść prawo żywności, ćwiczenia co najmniej 30 minut dziennie, i uzyskać odpowiednią ilość snu. Wiele już powiedziano na temat tych podstawowych zasad ochrony zdrowia; wiele książek zostały napisane i różne normy dietetyczne były pokrywane z niego. Raz po raz, wiele z tych diet odchudzających pozostał tylko, że – modą, która zakończy się fiaskiem, ponieważ oferują tylko krótkoterminowej, niezrównoważonych efektów do ciał.

Co wtedy robi jedna marka filozofii zdrowia, które rzekomo przeciwstawia co wszyscy dorastał? Na pierwszy rzut oka, Tim Ferriss „The 4-Hour ciała, wydawało mi się jedna z tych. Między innymi, jego książka ma na celu nauczyć:

• Jak zapobiegać przyrost tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym binging

jakie linie lotnicze przewoza zwierzeta

• Jak spać 2 godziny dziennie i nadal czuć się w pełni wypoczęty

• Jak zapłacić za wakacje na plaży z jednej wizyty w szpitalu

Kiedy zobaczyłem ten, początkowo byłem sceptyczny. Chodź Tim Ferris! Czy to naprawdę to, co próbujesz sprzedać nam? A tak osobiście mogę stwierdzić, czy ta książka powinna po prostu zatrzymać się na półkach, lub coś, co osobiście mogę mówić i polecić znajomym, mam kopię i przeczytać ją od deski do deski.

I oto, dla kogoś takiego jak ja, który jest ciągle kwestionują i jest cyniczny, przekonały lub mocniejszym naciskiem, przeliczone! I został zawładnięty Tim Ferriss „4-godzinny ciała. Uzasadnieniem jego uzupełnienie PAGG wykonany pełny sens mojego zazwyczaj wątpliwej umysłu. Czemu? Jest to jedyny utrata masy ciała pigułki naprawdę potrzebujemy, a on dokładnie wyjaśnione, jak formuła PAGG stosu pracuje dzień i noc ciała. I niedawno miał wpisów dlaczego zielona herbata flawanol nie należy przyjmować przed snem; rozważne i rozsądne, naprawdę.
Artykuł napisany przez: