turystyka zagraniczna przyjazdowa do polski

turystyka zagraniczna przyjazdowa do polski

Book Review Goryle we mgle, przez Dian Fossey

Dian Fossey została brutalnie zamordowana w 1985 roku, a jej napastnik lub napastnicy dzieleniem jej czaszkę z maczetą, typu powszechnie wykorzystywane przez kłusowników. Została znaleziona w sypialni jej kabinie Wirunga, Rwandzie i najwyraźniej próbował załadować pistolet podczas ataku. Do tej pory nie stwierdzono jej zabójca lub zabójcy.

turystyka zagraniczna przyjazdowa do polski

Podczas Fossey pracował głównie jako zoolog w lasach górskich w Rwandzie, była również zaangażowana w uciążliwych i czasochłonnych działań anty-kłusownictwa. Chociaż to było nielegalne poach goryli w górach Virunga, ustawa ta została uchwalona przez ledwie władz lokalnych, które byłyby dość dużo przymykają oko. Fossey pojedynkę wziął na siebie do policji kłusowników i konfiskaty ich pułapki. Spekulacje obfituje, czy została zamordowana przez kłusowników, albo jeśli władze Rwandian nie zachorował jej obecności i determinacji, aby chronić goryle z interwencji człowieka – zarówno w celach turystycznych, czy kłusownictwo je wysyłać je do ogrodów zoologicznych Europy.

Fossey opisała typ zachowania jako „aktywny”. Sens jest całkiem jasne. Była hands-on praktykującym, którzy uwierzyli 100 procent w zakresie egzekwowania prawa i podejmowania tych, którzy złamał zapłacić karę. Ona lekceważąco charakteryzuje „teoretyczną” jako typ zachowania, które spełniło wszystkie wymogi, ale nie do ciężkiej pracy egzekwowania. Teoretyczne zachowanie było macierzyństwo wszystkie oświadczenia, podczas gdy aktywna ochrona oznaczało podejmowanie ryzyka i oddanie się na linii do pozytywnych rezultatów zdarzyć, nawet gdy niespokojne status quo lub zagrożonych interesów potężny kilka.

turystyka zagraniczna przyjazdowa do polski

Osiemnaście lat po i nawiązanie kontaktu z Goryle

Goryle we mgle jest pamiętnik Dian Fossey na pokrycie jej 18 lat uważnie śledzi i nawiązywania kontaktów z grupami goryli w Rwandian lasach górskich.
Artykuł napisany przez: http://wzorcowniamundurowa.pl/kategoria-produktu/wyposazenie-taktyczne/okulary-i-gogle/gogle